Jdi na obsah Jdi na menu
 


COUNTER-STRIKE

Counter Strike je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších FPS her. Hra vznikla v roce 1999 jako volně šiřitelný mod na enginu legendárního Half-Life a získal si takovou oblibu, že se od té doby drží na špici online akčních her. Charekterem se jedná o takticko akční FPS 3D hru, která je založená zásadně na souhře více hráčů v týmu.

COUNTER-STRIKE source

Pokračování nejúspěšnější multiplayerové hry Counter-Strike, tentokráte předělané do revolučního enginu Source, použitého v Half-Life 2. Podlehněte kouzelné grafice a kochejte se fyzikou, kterou tato hra přináší v revoluční formě.

AGE of EMPIRES

Age of Empires je relatimová strategická hra z dílny Ensemble Studios. Začínáte s pár dělníky v době kamenné a postupem času se vaše říše rozroste v obrovské prosperující impérium, kde základem úspěchu je skvěle fungující ekonomika "sypající" jedno vojáčka za druhým. Fanoušci bitev si přijdou na své při obléhání měst, v obrovských bitvách, ve kterých nechybí váleční sloni, rytíři, pěchota, katapulty ani válečné lodě, tak jak to známe z historie. Hráč si může vybrat z několika civilizací. Během postupu do nových vývojových období se odkrývá technologický strom, jenž umožňuje získat jak ekonomické tak vojenské výhody. Cesta k vítězství nevede jen přes vojenský výmaz soupeře z mapy, ale je také možné hrát na ekonomické vítězství.

AGE of EMPIRES II

Age of Empires 2: The Age of Kings patří zcela jistě k nejlepším realtimovým strategiím, které kdy spatřily světlo světa. Autoři se nevzdálili hernímu principu prvního dílu, z chyb se poučili a hru ještě vylepšili, jak po herní, tak pro grafické stránce. Opět stavíte ekonomické a vojenské budovy, postupujete do lepších dob, s tím zlepšujete své technologie a máte možnost vyrábět stále lepší a ničivější jednotky. Na výběr máte z 13. civilizací, odlišných svými bonusy. Nechybí obrovské pozemní ani námořní bitvy.

HALF-LIFE 2

Pokračování skvělého Half-Life s sebou přineslo našlapaný Source engine, který ve spojení s fyzikálním enginem Havok zaručuje nezapomenutelné herní zážitky. Vyzkoušejte si jejich sílu v Deathmatchi a využijte všechny z HL2 zbraní, včetně legendární Gravity Gun!

VIETCONG

Vietcong je 3D akční hra, která už na první pohled zaujme vynikajícím českým dabingem, který hráče dokáže vtáhnout do války, která se stala předmětem mnoha diskuzí. Jedná se o týmovou hru, jejíž děj se odehrává v asijské džungli během války ve Vietnamu. Staňte se virtuálně členy amerických jednotek či naopak zástupci vietnamských ozbrojených složek a bojujte za svou věc. Čekají vás dlouhé podzemní tunely či hustá džungle a lesnaté pláně, kde si nebudete jisti přítomností tichého nepřítele a jeho svištících kulek. Nechte se unést adrenalinem zvaným Vietcong.

QUAKE 3 ARENA

Kdo by neznal hru, která položila základy světovému progamingu a vůbec online hraní, tak jak ho známe dnes. Jedná se o první hru, vytvořenou jenom a pouze pro multiplayer. Společnost ID software si tímto třetím dílem nesmrtelné série vydobyla nesmrtelnost a vy už si můžete vybrat jednu z několika modifikací. Ať už vyberete jakoukoliv modifikaci, vězte, že nikdy nevyberete špatně... Teď už se jen zapojte do hry a střílejte, co vám svědomí dovolí!

F.E.A.R

Skvěle zpracovaná 3D akce F.E.A.R. nabízí velké množství různorodých zbraní, včetně možností útoku beze zbraně. Perfektní a téměř filmové grafické zpracování zaručuje skvělý zážitek z hraní. F.E.A.R. podporuje multiplayer až pro 16 hráčů, tak neváhejte a připojte se k ostatním.

CALL of DUTY

Nejúspěšnější online FPS v České republice. Vyberte si jednu ze stran 2. světové války, chopte se historicky věrných zbraní a porazte nepřítele. Call of Duty nabízí rychlou a zábavnou akci v mnoha modech.

CALL of  DUTY 2

Call of Duty 2 je pokračování veleúspěšné 3D akce, která se stala nejpopulárnější hrou českého internetu. Dvojka se snaží jít v jejích šlépějích a mimo vylepšený engine, nové zbraně a mapy, přináší také mod Capture the Flag, který byl jen v datadisku United Offensive.

CALL of DUTY: United Offensive

Call of Duty: United Offensive je pokračování velmi oblíbené hry Call of Duty. Naleznete zde spoustu novinek oproti předchozímu dílu jako krátkodobý sprint, smoke granade, samonabíjecí pušky Tokarev, Gewehr atd.
Hlavní odlišností však zůstává řiditelná technika spolu s novými mody, které hru dělají více zajímavější.

LINEAGE II: Scions of Destiny

Vstupte do světa Lineage II. V současnosti jedné z nejhranějších a nejkvalitnějších MMORPG na světě.
Ve světě Lineage II si přijde každý na své. Ať již jako vynikající výrobce vybavení, lovec který ochrání město před nájezdy monster, templář jenž se rozhodl se svým cechem dobýt hrad či prostý vrah, jenž čeká na svou oběť na jedné z obchodních cest.
Jste připraveni vzít svůj osud do vlastních rukou? Svět Lineage II čeká jen na vás!

FLATOUT

 Skvělá destrukčně závodní hra Flat-Out není od tvůrců připravena na pohodlná multiplayerové klání, jelikož postrádá jakékoliv konfigurační menu, nicméně i tak poskytuje velkou porci zábavy. Zničte protivníka, nebo dojeďte do cíle dříve než on! Založit hru může jen hráč s veřejnou IP adresou.

UNREAL

Unreal lze dnes již zařadit mezi legendy herní scény. Klasická 3D akce, jenž v době svého vydaní ohromovala svou grafickou propracovaností. Díky technologicky vyspělému enginu nabízel Unreal ve své době nevídaně rozsáhle úrovně, které hráče udržely u monitorů. Bylo to něco nového a bylo to skvělé. To samé lze říci o multiplayeru, který má dobře vybalancované zbraně, nabízí herní mody, které se používají dodnes. Navíc k jeho bezproblémového běhu vám postačí běžný počítač, přeci jen jde již o herního důchodce, který však má stále co nabídnout a dokáže oslovit mnohé hráče.

UNREAL TOURNAMENT

Revoluce v multiplayerovém hraní, netradiční a zároveň skvěle využitelné zbraně, propracovaný pohyb. Právě těmito atributy se může pyšnit tato hra. Výsledky posledních průzkumů mezi hráči UT hovoří jasně: 4 z 5 dotazovaných považují hraní UT za větší zábavu než cokoliv jiného. Nevěříte? Pak neváhejte ani okamžik a nechte se pohltit tímto fenoménem.

UT: 2003

Unreal Tournament 2003 je pokračováním ve své době revoluční multiplayer hry Unreal Tournament. Mimo nový grafický kabát a herní engine obohacuje původní hru o nové herní mody (viz. naše nabídka níže) a samozřejmě zbraně.
Mimo to, pro Unreal Tournament 2003 i v dnešní době vzniká neustalé spousta nových modifikací a vylepšení a tak si hra stále drží své příznivce, kteří na ni nedají dopustit. Vyzkoušejte sami a uvidíte!

UT:2004

Pokračování 3D akční střílečky ze série Unreal Tournament skýtá nové a bezesporu lepší možnosti hratelnosti. Hra spojuje prvky jak týmové tak samostatné akce. Na výběr máte z několika módů z nichž každý vám nabídne jiný druh kvalitní zábavy na dlouhé večery. Můžete se prohánět po poušti v pozuby ozbrojených vozítkách, vyzkoušet brutálnější obdobu amerického fotbalu, nebo jen soupeři dokázat, že to s puškou opravdu umíte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nadpi

(xxx, 27. 6. 2007 20:13)

Ten nadpis nějak zvýrazni nějak barevně nebo to aspoň podtrhni.jinak good :)

afhiůudagiuaggs

(dhslgfuasjhudas, 27. 12. 2006 13:22)

ty seš dobrej kdes to sehnal